Strona główna - ACCONS

Przejdź do treści

Menu główne:

Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie
 
naszych Klientów i Kooperantów

___________________________________
ACCONS został założony we wrześniu 2000 roku jako firma świadcząca doradztwo księgowe. Stawiając na dynamiczny rozwój i w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów firma rozpoczęła świadczenie usług księgowych oraz płacowo-kadrowych. Naszymi Klientami stały się międzynarodowe koncerny i firmy z kapitałem zagranicznym. Doceniają profesjonalizm, doświadczenie i indywidualne podejście do powierzonych zadań oraz nowoczesne narzędzia pracy zespołu ACCONS. Potwierdzają to liczne rekomendacje od naszych Klientów.

Najwyższą jakość oferowanych usług gwarantuje doświadczenie kadry kierowniczej, zdobyte w firmach tzw. Wielkiej Czwórki, wykształcenie kierunkowe, uprawnienia doradcy podatkowego, uprawnienia MF do usługowego prowadzenia ksiąg i ciągłe doskonalenie swojej wiedzy. Managerowie kierują pracą zespołów księgowych, które specjalizują się w prowadzeniu usług dla poszczególnych branż.

ACCONS cieszy się również uznaniem i zaufaniem Kooperantów. Firmy konsultingowe powierzają nam swoich Klientów, gdy ustawowe lub korporacyjne ograniczenia zasady niezależności nie pozwalają im prowadzić usług księgowych lub innych usług samodzielnie.

Joanna Kowalczyk
Świadczymy profesjonalne usługi księgowe oraz dzielimy się naszym doświadczeniem w finansowym zarządzaniu przedsiębiorstwem, aby wspierać rozwój Waszego biznesu.

_____________________________________________


Zapraszamy do zapoznania się
z naszą ofertą usług
© 2020 ACCONS  All rights reserved                                 Powered by Voytech Designer
ADRES

ACCONS
Wspólna 50 lok. 13
00-684 Warszawa
GODZINY PRACY

Pn - Pt:
9:00 - 17:00
KONTAKT

Tel. +48 22 402 7777
Fax +48 22 402 7778
Email biuro@accons.pl
ADRES

ACCONS
Wspólna 50 lok. 13
00-684 Warszawa
GODZINY PRACY

Pn - Pt: 9:00 - 17:00
​​Sb - Nd: nieczynne
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego